Tento systém je určen k získávání energie ze slunce, která je v podobě elektrické energie využita na napájení běžných domácích spotřebičů a zároveň zvládne napájet tepelné čerpadlo, které ohřívá nádrž s vodou, která je distribuována po domě a slouží k vytápění objektu.

Součástí každé montáže jsou fotovoltaické panely, včetně jejich uchycení na střechu; střídač, který dodá napětí v takové podobě, jaké ho požadují současně platné normy s co nejvyšší možnou efektivitou a tepelné čerpadlo. Dále také regulační a řídící zařízení, která zajistí optimální distribuci elektrické energie tak, aby bylo zajištěno co nejoptimálnější využití elektrické energie. Díky symbióze tepelného čerpadla s fotovoltaickou elektrárnou ušetříte ještě víc, než pokud by byl použit každý ze systému samostatně.

Ke každému klientovi přistupujeme individuálně a proto máte jistotu, že navrhneme a dodáme řešení, které je pro Vás nejoptimálnější. Samozřejmostí je vypracování a dodání projektu, projektové dokumentace a zajištění dotace.